Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Bobrowie

Kolorowy pasek

Wykaz zgłoszonych kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

 

 

Wykaz zgłoszonych kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach

do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

Obwód głosowania Nr 1  z siedzibą w Bobrowie

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Urszula Teresa Banasik

Grzybno

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Lucyna Wiesława Wita

Grzybno

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Jadwiga Rulko

Wądzyn

Komitet Wyborczy KORWiN

4.

Barbara Krystyna Cyrana

Bobrowo

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

5.

Monika Czyżniewska

Bobrowo

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

6.

Remigiusz Lipiński

Bobrowo

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

7.

Bartosz Żukowski

Bobrowo Kolonia

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

8.

Iwona Rulko

Bobrowo

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Benedykta Ewa Ćwiklińska

Bobrowo

wskazana przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 2  z siedzibą w Grzybnie

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Ewelina Zdybel

Drużyny

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Kazimierz Hurtak

Grzybno

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Anna Wróblewska

Kruszyny

Komitet Wyborczy KORWiN

4.

Ewa Jadwiga Drumińska

Małki

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

5.

Sylwia Ewa Drumińska

Małki

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

6.

Anetta Krystyna Krajnik

Grzybno

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

7.

Anna Grażyna Komorska

Drużyny

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

8.

Magdalena Śliwińska

Kruszyny

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Dawid Wiesław Jasiński

Grzybno

wskazany przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 3  z siedzibą w Nieżywięciu

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Monika Magdalena Krzepicka

Drużyny

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Anna Dąbrowska

Nieżywięć

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Małgorzata Wiesława Kupska

Wądzyn

Komitet Wyborczy KORWiN

4.

Michał Rafał Malinowski

Małki

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

5.

Katarzyna  Monika Wiśniewska

Małki

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

6.

Witold Stanisław Dąbrowski

Dąbrówka

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

7.

Kinga Maria Drozd

Kawki

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

8.

Bogusława Maria Dunajska

Kawki

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Agnieszka Elżbieta Dąbrowska

Brudzawy

wskazana przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 4  z siedzibą w Nieżywięciu

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Jerzy Roman Jastrzębski

Grabówiec

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Radosław Marcin Dąbrowski

Nieżywięć

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Magdalena Kaszuba

Nieżywięć

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

4.

Wiesława Zofia Kalinowska

Nieżywięć

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

5.

Regina Gabriela Konopacka

Zgniłobłoty

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

6.

Paweł Komorski

Drużyny

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

7.

Wiesława Teresa Hanuszewska

Nieżywięć

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

8.

 Elżbieta Krasucka

Grabówiec

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

9.

Regina Leszczyńska

Nieżywięć

wskazana przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 5  z siedzibą w Kruszynach

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Zbigniew Jan Narewski

Drużyny

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Daria Dominika Dąbrowska

Dąbrówka

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Bartosz Michał Kaźmierczyk

Wądzyn

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

4.

Katarzyna Miszkiewicz

Drużyny

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

5.

Angelika Jasińska

Kruszyny

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

6.

Sylwia Fila

Kawki

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

7.

Marian Zalewski

Pasieki

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

8.

Barbara Mazanowska

Grabówiec

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

9.

Jolanta Witkowska

Kruszyny

wskazana przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 6 z siedzibą w Małkach

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Małgorzata Barbara Okrasa

Drużyny

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Dorota Mielnik

Grzybno

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Irena Stanisława Czupryńska

Małki

Komitet Wyborczy KORWiN

4.

Wiesława Malinowska

Małki

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

5.

Barbara Kwiatkowska

Małki

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

6.

Modest Zdzisław Hankus

Chojno

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

7.

Kamila Zielaskiewicz

Brodnica

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

8.

Dorota Topolewska

Tylice

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Justyna Dorota Tamiła

Wymokłe

wskazana przez Wójta

 

Obwód głosowania Nr 7  z siedzibą w Wichulcu

 

 

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego,

który dokonuje zgłoszenia

1.

Gabriela Zdybel

Drużyny

Komitet Wyborczy Samoobrona

2.

Sylwia Anna Cieczko

Grzybno

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3.

Karolina Joanna Pochwatka

Bobrowo

Komitet Wyborczy KORWiN

4.

Paweł Laskowski

Nieżywięć

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

5.

Katarzyna Hanna Bogucka-Żukowska

Bobrowo Kolonia

Komitet Wyborczy Związku Słowiańskiego

6.

Dariusz Ryszard Malinowski

Grzybno

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

7.

Sławomir Linettej

Wichulec

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

8.

Iwona Maria Jankowska

Wichulec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Ewa Graczyk - Baron

Najmowo

wskazana przez Wójta

 

Metadane

Źródło informacji:Kamila Stoińska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Kamila Stoińska
Data wprowadzenia:2015-10-02 15:05:27
Opublikował:Kamila Stoińska
Data publikacji:2015-10-02 15:08:42
Ostatnia zmiana:2015-10-05 11:38:25
Ilość wyświetleń:534

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij