Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Bobrowie

Kolorowy pasek

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2013r.

 

Bobrowo dn. 27.05.2014r

 

Na podstawie art.37 ust. 1 , pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27.08.2009. o finansach publicznych (Dz.U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.)

 

Wójt Gminy Bobrowo

Podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2013r.

 



1.               Grzegorz Adamski

2.               Augustyn Zbigniew

3.               Badaczewska Wiesława

4.               Babiżewski Cezary

5.               Badziąg Marek

6.               Bajda Alfred

7.               Bajda Magdalena

8.               Balcerowicz Mieczysław

9.               Baliński Kazimierz

10.           Banaś Zbigniew

11.           Barczewski Jerzy

12.           Barczewski Piotr

13.           Barczewski Łukasz

14.           Bartkiewicz Krzysztof

15.           Bartnicki Adrian

16.           Bartnicki Radosław

17.           Bartoszewski Sławomir

18.           Bartoszewski Zbigniew

19.           Bauk Renata

20.           Bałdyga Krzysztof

21.           Becmer Paweł

22.           Bednarczyk Paweł

23.           Bieszczad Stanisław

24.           Bittner Marcin

25.           Bochniak Lucjan

26.           Boczek Marcin

27.           Bogacki Robert

28.           Bogdanowicz Leszek

29.           Borowski Jan

30.           Borzęcki Piotr

31.           Bońkowski Adrian

32.           Boruczkowski Stanisław

33.           Borecka- Rus Anna

34.           Burak Krzysztof

35.           Błaszkiewicz Grzegorz

36.           Błaszkiewicz Karol

37.           Cackowski Marcin

38.           Celmer Zenon

39.           Celmer Adam

40.           Celmer Andrzej

41.           Chadała Andrzej

42.           Chojnowski Mieczysław

43.           Chojnowski Wiesław

44.           Cichewicz Zbigniew

45.           Ciechowski Kazimierz

46.           Cichocka Urszula

47.           Cieczko Piotr

48.           Ciepliński Sebastian

49.           Ciesielski Henryk

50.           Ciesielski Stefan

51.           Cieśnik Jerzy

52.           Cieśnik Sławomir

53.           Cirkowska Bożena

54.           Ciupak Renata

55.           Cudnik Kazimierz

56.           Czarnota Zygmunt

57.           Czarnowski Cezary

58.           Czarnowski Jerzy

59.           Czarnowski Karol

60.           Czarnowski Michał

61.           Czarnowski Piotr

62.           Czarnowski Tadeusz

63.           Czupryńska Bożena

64.           Czyża Joanna

65.           Czyża Mirosław

66.           Czyżewski Henryk

67.           Dec Grzegorz

68.           Dembek Mariusz

69.           Dembiński Jarosław

70.           Dobrzyński Andrzej

71.           Domagalski Tadeusz

72.           Dombrowski Tadeusz

73.           Domżalski Roman

74.           Drozdowicz Ryszard

75.           Drozdowicz Janusz

76.           Drożdż Roman

77.           Dróżdż Marzanna

78.           Dróżdż Zbigniew

79.           Dudzic Adam

80.           Dulka Michał

81.           Dyksa Jerzy

82.           Dziankowski Adam

83.           Dąbrowska Danuta

84.           Dąbrowski Andrzej

85.           Dąbrowski Bogusław

86.           Dąbrowski Dariusz

87.           Dąbrowski Marek

88.           Dąbrowski Piotr

89.           Dąbrowski Stanisław , s. Sylwestra

90.           Dąbrowski Stanisław , s. Jana

91.           Ewertowski Roman

92.           Fitek Przemysław

93.           Gazda Dariusz

94.           Gołaś Sebastian

95.           Goryński Arkadiusz

96.           Gołaszewski Ryszard

97.           Gołembiewski Krzysztof

98.           Gołembiewski Andrzej

99.           Gołembiewski Piotr

100.       Gołembiewski Waldemar

101.       Grabowski Edward

102.       Graboś Sławomir

103.       Grajkowski Włodzimierz

104.       Gralla Jan

105.       Gralla Mirella

106.       Gralla Rafał

107.       Garela Andrzej

108.       Groszewski Łukasz

109.       Grzesiak Kazimierz

110.       Gulczyński Józef

111.       Gumienik Marek

112.       Gut Ryszard

113.       Gut Stanisław

114.       Gutkowski Bogusław

115.       Gutkowski Grzegorz

116.       Gutowska Agnieszka

117.       Gutowski Krzysztof

118.       Gutowski Zbigniew

119.       Głodowski Jerzy

120.       Głodowski Wojciech

121.       Głogowski Sławomir

122.       Guttmann Beata

123.       Gąbka Jan

124.       Gąsiorowski Rafał

125.       Góra Stanisław

126.       Górski Dariusz

127.       Górski Ireneusz

128.       Henryszeski Henryk

129.       Henryszewski Jan

130.       Henryszewski Zbigniew

131.       Inatlewski Marek

132.       Inatlewski Roman

133.       Iwankowski Jan

134.       Iwański Andrzej

135.       Iwański Władysław

136.       Jahnke Kazimierz

137.       Jakubowski Leszek

138.       Janik Teresa

139.       Janiszewski Sławomir

140.       Jankowski Waldemar

141.       Januczek Dorota

142.       Januczek- Zielińska Anna

143.       Jarszak Sławomir

144.       Jasiniecki Edmund

145.       Jasiński Dawid

146.       Jaskowski Mieczysław

147.       Jaskulska Maria

148.       Jastrzembski Andrzej

149.       Jastrzembski Zenon

150.       Jastrzębski Andrzej

151.       Jastrzębski Jerzy

152.       Jastrzębski Marek

153.       Jastrzębski Zbigniew

154.       Jeziorski Zdzisław

155.       Jodko Dominik

156.       Kabaciński Arkadiusz

157.       Kabziński Stefan

158.       Kadłubowska Małgorzata

159.       Kalinowska Wiesława

160.       Kalinowski Piotr

161.       Kalwa Piotr

162.       Kamiński Robert

163.       Kania Eugeniusz

164.       Karczewski Kazimierz

165.       Kasperek Mieczysław

166.       Kaszuba Małgorzata

167.       Kawecki Dariusz

168.       Kawecki Krzysztof

169.       Kazubowska Anna

170.       Kałuszyński Leszek

171.       Kaźmierczyk Ryszard

172.       Kaźmierczyk Eugeniusz

173.       Kiedewicz Marcin

174.       Kijewski Leszek

175.       Kin Marian

176.       Klarkowski Arkadiusz

177.       Kliniewski Rafał

178.       Kobierski Julian

179.       Kochański Kazimierz

180.       Komorski Paweł

181.       Komorski Tadeusz

182.       Kopaczewski Mirosław

183.       Kopczyński Dariusz

184.       Kopczyński Zbigniew

185.       Kopowski Jarosław

186.       Kopowski Wiesław

187.       Kosakowski Sławomir

188.       Kosakowski Zbigniew

189.       Kostyra Sławomir

190.       Kotewicz Janusz

191.       Kotła Janusz

192.       Kowalczyk Alfred

193.       Kowalik Sławomir

194.       Kowalski Bogumił

195.       Kowalski Bogumił

196.       Kowalski Piotr

197.       Kozicki Zdzisław

198.       Kolczański Leonard

199.       Krajewski Piotr

200.       Krajnik Anetta

201.       Krawiecka Sabina

202.       Krupiński Andrzej

203.       Krupiński Rafał

204.       Kruszkowski Andrzej

205.       Kryniecki Piotr

206.       Kryniecki Sławomir

207.       Krysztofiak Roman

208.       Krysztofiak Tomasz

209.       Krzemieniewski Mieczysław

210.       Krzyżanowska Alina

211.       Krzyżanowski Grzegorz

212.       Kuciński Ryszard

213.       Kuczmarski Janusz

214.       Kupski Stanisław

215.       Kustra Gabriel

216.       Kużaj Edmund

217.       Kwaśniak Piotr

218.       Kwiatkowska Anna

219.       Kwiatkowska Ewa

220.       Kwiatkowska- Gałamon Katarzyna

221.       Lange Alicja

222.       Lange Stanisław

223.       Laskowska Krystyna

224.       Laskowski Kazimierz

225.       Laskowski Tadeusz

226.       Laskowski Zdzisław

227.       Laskowski Zenon

228.       Lazer Ewa

229.       Lazer Krzysztof

230.       Lewandowski Mieczysław

231.       Lipiński Rafał

232.       Lisewski Krzysztof

233.       Macikowski Marek

234.       Maciejewski Wiesław

235.       Majkrzak Krzysztof

236.       Makowski Marian

237.       Malinowska Aleksandra

238.       Manerowski Jan

239.       Marchewka Aleksander

240.       Marchlewski Alfons

241.       Mateńko Piotr

242.       Matusiak Ryszard

243.       Mazur Leszek

244.       Mazur Piotr

245.       Mazurkiewicz Krzysztof

246.       Małkiewicz Paweł

247.       Małkiewicz Przemysław

248.       Mańka Dariusz

249.       Mey Andrzej

250.       Mey Józef

251.       Michalska Katarzyna

252.       Michałkiewicz Andrzej

253.       Mieczńska Justyna

254.       Mieczyński Michał

255.       Mielnik Jacek

256.       Mierzwa Arkadiusz

257.       Milewska Grażyna

258.       Mistelska Katarzyna

259.       Miszkiewicz Jacek

260.       Misztal Piotr

261.       Miętka Marian

262.       Miłoński Marek

263.       Motylicki Mirosław

264.       Motylińska Stefania

265.       Motyliński Benedykt

266.       Motyliński Wojciech

267.       Motyliński Włodzimierz

268.       Musierowicz Michał

269.       Myśliński Henryk

270.       Myśliński Paweł

271.       Myśliński Piotr

272.       Myśliński Piotr Michał

273.       Mączyński Benedykt

274.       Nadarzyńska Barbara

275.       Nadarzyński Marcin

276.       Naguszewski Józef

277.       Nakielski Waldemar

278.       Narewski Kazimierz

279.       Narewski Marcin

280.       Nasiadka Henryka

281.       Nastały Tadeusz

282.       Niedbała Lech

283.       Nitka Krzysztof

284.       Nowak Jadwiga

285.       Nowakowski Łukasz

286.       Nowińska Zyta

287.       Obremski Zenon

288.       Okrasa Jerzy

289.       Olszewski Przemysław

290.       Ordyszewski Leszek

291.       Okoński Marcin

292.       Okrasa Jerzy

293.       Osiński Dariusz

294.       Osmoła Waldemar

295.       Ostrowski Paweł

296.       Paczkowski Grzegorz

297.       Panek Marian

298.       Panek Piotr

299.       Paradowski Marcin

300.       Pasternacki Jarosław

301.       Pawski Karol

302.       Pencierzyński Marek

303.       Piotrowicz Leszek

304.       Piotrowska Daniela

305.       Piotrowska Teodora

306.       Piotrowski Andrzej

307.       Piotrowski Józef

308.       Piotrowski Marek

309.       Piotrowski Paweł

310.       Piotrowski Piotr

311.       Piotrowski Przemysław

312.       Piotrowski Tomasz

313.       Piotrowski Zbigniew

314.       Piszczatowski Wiesław

315.       Pizoń Piotr

316.       Pizoń Stanisław

317.       Piątkowski Andrzej

318.       Piórkowska Anna

319.       Piórkowski Janusz

320.       Plechowski Henryk

321.       Plita Alfred

322.       Pocałuń Anna

323.       Pocałuń Jarosław

324.       Pochwatka Edward

325.       Pocierznicka Iwona

326.       Pocierznicki Sławomir

327.       Pokwicki Mariusz

328.       Polak Maria

329.       Potorski Andrzej

330.       Potorski Marek

331.       Potorski Piotr

332.       Potorski Roman

333.       Potorski Zbigniew

334.       Prokopowicz Józef

335.       Prusakowski Ryszard

336.       Prusakowski Władysław

337.       Pryl Mirosław

338.       Przybyłowski Stanisław

339.       Przybyłowski Tomasz

340.       Przystalski Józef

341.       Raczkowska Jadwiga

342.       Radziszewski Roman

343.       Ramlau Kamil

344.       Raś Grzegorz

345.       Reich Janusz

346.       Rewald Roman

347.       Robaczewska Ewelina

348.       Robionek Mirosław

349.       Rogowski Eligiusz

350.       Rogowski Jacek

351.       Rogowski Wiesław

352.       Rojek Ewelina

353.       Rojek Mariusz

354.       Rojek Robert

355.       Roliński Dariusz

356.       Romanowska Agnieszka

357.       Ruciński Andrzej

358.       Ruciński Jerzy

359.       Rumiński Paweł

360.       Rupiński Andrzej

361.       Rutkowski Tomasz

362.       Rycerz Henryk

363.       Rzepicki Marian

364.       Rzepnikowski Krzysztof

365.       Rzepnikowski Mieczysław

366.       Samojeden Grzegorz

367.       Sawicki Marcin

368.       Sendzikowski Janusz

369.       Serowiński Benedykt

370.       Sieprawski Eugeniusz

371.       Skierkowski Krzysztof

372.       Sobczak Andrzej

373.       Sobczak Grażyna

374.       Skwiot Edward

375.       Sobiech Mirosław

376.       Sokołowski Piotr

377.       Staniek Marek

378.       Staniszewski Piotr

379.       Starońska Lucyna

380.       Stasiak Bernadeta

381.       Stasiak Roman

382.       Strychalski Zenon

383.       Stypułkowski Wojciech

384.       Szablewski Marcin

385.       Szablewski Piotr

386.       Szablewski Sławomir

387.       Szarafińska Zdzisława

388.       Szarafiński Adam

389.       Szatan Alicja

390.       Szczepaniak Krzysztof

391.       Szewczuk Iwona

392.       Szmeichel Krzysztof

393.       Szostakowski Przemysław

394.       Szostakowski Witold

395.       Szrejber Hanna

396.       Szulc Emilia

397.       Szulc Jan

398.       Szulc Piotr

399.       Szydlik Anna

400.       Sądowski Grzegorz

401.       Sękowski Adam

402.       Taranowski Roman

403.       Tarka Jerzy

404.       Tobojko Stanisław

405.       Tomaszewski Andrzej

406.       Tomaszewski Wojciech

407.       Tomczyk Andrzej

408.       Topolewski Tomasz

409.       Turowski Jerzy

410.       Tykarski Mariusz

411.       Urbański Grzegorz

412.       Waliłko Tomasz

413.       Warachowski Grzegorz

414.       Werner Renata

415.       Wierzchowski Tomasz

416.       Wilamowski Zbigniew

417.       Wilczyński Krzysztof

418.       Wilk Andrzej

419.       Wilk Mieczysław

420.       Winnicki Zbigniew

421.       Witkowski Jerzy

422.       Witkowski Jerzy

423.       Witkowski Ryszard

424.       Wiśniewska Agnieszka

425.       Wiśniewski Andrzej

426.       Wiśniewski Andrzej

427.       Wiśniewski Jan

428.       Wiśniewski Robert

429.       Wiśniewski Stanisław

430.       Wiśniewski Tadeusz

431.       Wiśniewski Tomasz

432.       Wiśniewski Witold

433.       Wochowski Wiesław

434.       Wojtaszewski Szczepan

435.       Wolska Teresa

436.       Wolski Andrzej

437.       Wolski Bolesław

438.       Wolski Roman

439.       Woźniak Eugeniusz

440.       Woźniak Ryszard

441.       Wronkowski Wiesław

442.       Wydźgowski Damian

443.       Włodarczyk Mariusz

444.       Włodarczyk Ryszard

445.       Włodarczyk Zbigniew

446.       Włodarczyk Zygmunt

447.       Zadróżny Kazimierz

448.       Zakrzewski Grzegorz

449.       Zalewski Jan

450.       Zalewski Andrzej

451.       Zalewski Krzysztof

452.       Zaniecki Andrzej

453.       Zdrojewska Joanna

454.       Zdunek Eugeniusz

455.       Zdunek Piotr

456.       Zdunek Tomasz

457.       Zdybel Zbigniew

458.       Zera Andrzej

459.       Zielaskiewicz Anna

460.       Zielaskiewicz Eugeniusz

461.       Zielaskiewicz Grzegorz

462.       Zielaskiewicz Jerzy

463.       Zielaskiewicz Józef

464.       Zielaskiewicz Krystyna

465.       Zielaskiewicz Mateusz

466.       Zielaskiewicz Robert

467.       Zieliński Marek

468.       Zieliński Piotr

469.       Zieliński Zdzisław

470.       Zimnoch Krzysztof

471.       Ziółkowska Katarzyna

472.       Ziółkowski Marek

473.       Zomkowski Krzysztof

474.       Zonakowski Andrzej

475.       Zonakowski Piotr

476.       Zych Leszek

477.       Złotopolski Marek

478.       Ćwikliński Janusz

479.       Ścibior Henryk

480.       Ślażyńska Anna

481.       Śliwińska Elżbieta

482.       Śliwiński Stanisław

483.       Śliwowski Jarosław

484.       Ślugaj Krzysztof

485.       Śmigiecki Andrzej

486.       Świgoński Kornel

487.       Świniarski Dawid

488.       Świta Kazimierz

489.       Ładniak Marek

490.       Łupiński Kazimierz

491.       Łupińska-Kamińska Anna

492.       Łupińska- Mikulicz Wiesława

493.       Łupiński Damian

494.       Łupiński Korneliusz

495.       Łytka Ewelina

496.       Łęgowska Stanisława

497.       Łęgowski Antoni

498.       Łęgowski Janusz

499.       Łęgowski Jarosław

500.       Łęgowski Wojciech

501.       Żelechowski Stefan

502.       Żołnowski Piotr

503.       Żyła Zbigniew

504.       Gospodarstwo Rolne Słoszewy Sp.        z o.o.

505.       Henryszewski Paweł

506.       Głodowski Tomasz

507.       Krysztofiak Arkadiusz

508.       Olszewska Anna

509.       Głogowski Sławomir

510.       Zakład Fryzjerski Damsko-Męski, Alina Krzyżanowska

511.       Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Brodnicy

512.       Sklepy Wielobranżowe „EWA”, Marian Gorzka

513.       Firma Handlowa „TORA”, Romana Bartoszewicz

514.       Firma „SAWSTOL”, Włodzimierz Sawicki

515.       Mechanika, Blacharstwo i Lakiernictwo, Grabowski Marek

516.       Zakład Mechaniki Pojazdowej, Jarosław Nehring

517.       Zakład Mechaniki Pojazdowej, Blacharstwo, Lakiernictwo – Feliks Wydźgowski

518.       Zakład Stolarki Ogólnej, Andrzej Mistelski

519.       Blacharstwo Pojazdowe, Damian Wydźgowski

520.       Zakład Mechaniki Pojazdowej, Blacharstwo, Lakiernictwo; Sklep Motoryzacyjny, Szczepan Bronikowski

521.       Przedsiębiorstwo Budowlane KOM-BUD Sp. z o.o.

522.       Firma BEHRENDT – Grupa SBS

523.       Zakład Usługowo-Produkcyjny Cukiernia „KRÓLEWSKA”, Redman Agnieszka

524.       Zakład Malarski, Dembowski Mirosław, Dembowski Robert

525.       F.H.U. Leszek Niezgoda

526.       Salon Fryzjerski, Marzena Rumińska

527.       Zakład Usług Budowlanych, Bogusław Walter

528.       Zakład Budowlano-Remontowy, Sławomir Żymowski

529.       Kamiński i Sp., Autoryzowany s. Volkswagena i Skody

 

 


 


 

 

  


 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Trędowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Trędowska
Data wprowadzenia:2014-05-27 09:43:05
Opublikował:Agnieszka Trędowska
Data publikacji:2014-05-27 09:43:43
Ostatnia zmiana:2014-05-27 09:43:49
Ilość wyświetleń:1072

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij