Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Bobrowie

Kolorowy pasek

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2010r.

Bobrowo dn. 30.05.2011r

 

Na podstawie art.37, pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27.08.2009. o finansach publicznych (Dz.U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.)

Wójt Gminy Bobrowo

Podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2010r.

 

Ulgi ustawowe:

Z tytułu nabycia gruntów


1.       Celmer Adam Janusz

2.       Małkiewicz Paweł Władysław

3.       Barczewski Łukasz

4.       Mrozowski Krzysztof

5.       Gazda Janusz Jan

6.       Iwankowski Jan

7.       Piotrowski Piotr Tomasz

8.       Olszewski Przemysław

9.       Klarkowski Arkadiusz Piotr

10.    Przybyłowski Tomasz Jakub

11.    Manikowski Marek Robert

12.    Krajewski Krzysztof

13.    Sawicki Marcin Piotr

14.    Gralla Mirella Elżbieta

15.    Jarczak Sławomir Marek

16.    Bogacki Robert

17.    Czarnowski Karol Kazimierz

18.    Pencierzyński marek Piotr


 

Ulgi inwestycyjne:


1.       Henryszewski Jan

2.       Szczepaniak Krzysztof Roman

3.       Topolewski Tomasz

4.       Drozdowski Janusz Konrad

5.       Rojek Robert Jerzy


 

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej


1.       Adamski Grzegorz Piotr

2.       Augustyn Zbigniew Andrzej

3.       Badziąg Roman

4.       Bajda Alfred Michał

5.       Balcerowicz Mieczysław Szczepan

6.       Baliński Kazimierz Zdzisław

7.       Banaś Zbigniew

8.       Barański Józef

9.       Barczewski Jerzy

10.    Barczewski Łukasz

11.    Bartnicka Kazimiera

12.    Bartnicki Radosław

13.    Bartoszewski Sławomir Józef

14.    Bartoszewski Zbigniew Edward

15.    Bałdyga Krzysztof Jan

16.    Bittner Irena

17.    Bochniak Lucjan Wojciech

18.    Boczek Marcin Stanisław

19.    Borowski Jan Marian

20.    Boruczkowski Stanisław

21.    Brodecka-Rus Anna Ewa

22.    Bydłos Kamil Roman

23.    Burak Krzysztof

24.    Błaszkiewicz Grzegorz

25.    Cellmer Zenon

26.    Celmer Adam Janusz

27.    Celmer Andrzej Aleksander

28.    Chojnowski Mieczysław Jan

29.    Cichewicz Zbigniew

30.    Ciechowski Kazimierz

31.    Cieczko Piotr

32.    Ciepliński Wiesław

33.    Ciesielski Henryk

34.    Ciesielski Stefan

35.    Cirkowska Bożena

36.    Ciupak Stefan

37.    Czarnota Zygmunt Antoni

38.    Czarnowski Cezary Dariusz

39.    Czarnowski Jerzy Kazimierz

40.    Czarnowski Karol Kazimierz

41.    Czarnowski Michał Wacław

42.    Czarnowski Piotr Tadeusz

43.    Czarnowski Tadeusz Jerzy

44.    Czupryńska Bożena

45.    Czyża Joanna

46.    Czyżewski Henryk

47.    Danielak Urszula

48.    Dec Grzegorz Józef

49.    Dembek Adam

50.    Dembek Mariusz

51.    Dembiński Jarosław Jan

52.    Dobrzyński Andrzej Jan

53.    Domagalski Tadeusz Andrzej

54.    Dombrowski Tadeusz Wiktor

55.    Domżalski Roman

56.    Drozd Beata

57.    Drozdowicz Ryszard

58.    Drozdowski Janusz Konrad

59.    Dróżdż Roman Andrzej

60.    Dróżdż Grzegorz

61.    Dróżdż Zbigniew

62.    Dudzic Adam Szczepan

63.    Dulka Michał

64.    Durma Katarzyna

65.    Dyksa Jerzy Jan

66.    Dziankowski Adam

67.    Dąbrowska Bożena

68.    Dąbrowski Andrzej, s.Zofii

69.    Dąbrowski Andrzej, s.Władysławy

70.    Dąbrowski Bogusław

71.    Dąbrowski Dariusz, s.Kazimierza

72.    Dąbrowski Jerzy Roman

73.    Dąbrowski Kazimierz

74.    Dąbrowski Marcin

75.    Dąbrowski Marek Jerzy

76.    Dąbrowski Piotr, s.Alfonsa

77.    Dąbrowski Stanisław, s.Jana

78.    Dąbrowski Stanisław, s.Sylwestra

79.    Ewertowski Czesław

80.    Fernik Ryszard

81.    Fitek Roman Kazimierz

82.    Florkiewicz Czesław Józef

83.    Gazda Dariusz

84.    Gałaś Sebastian

85.    Goryński Arkadiusz

86.    Gołaszewski Ryszard Antoni

87.    Gołembiewski Piotr Krzysztof

88.    Gołembiewski Krzysztof

89.    Gołembiewski Waldemar

90.    Gołębiewski Andrzej Leszek

91.    Grabowski Edward

92.    Graboś Sławomir Bronisław

93.    Grajkowski Włodzimierz Andrzej

94.    Gralla Jan Tadeusz

95.    Geredcka Teresa, c.Bolesława

96.    Grela Andrzej Piotr

97.    Groszewski Łukasz Piotr

98.    Grzesiak Kazimierz Zdzisław

99.    Gulczyński Józef Marian

100. Gumienik Marek Albin

101. Gut Ryszard

102. Gut Stanisław Leszek

103. Gutkowski Bogusław Jan

104. Gutkowski Krzysztof

105. Gąbka Jan

106. Gąsiorowski Rafał Andrzej

107. Głodowski Jerzy

108. Głodowski Wojciech

109. Głogowski Sławomir

110. Góra Kazimierz Stanisław

111. Górski Dariusz Piotr

112. Górski Ireneusz Alojzy

113. Henry szewski Henryk

114. Henry szewski Jan

115. Henryszewski Zbigniew

116.Inatlewski marek

117.Iwankowski Jan

118. Iwański Władysław

119. Jahnke Kazimierz Edmund

120. Jakubowski Leszek

121. Janik Teresa

122. Janiszewski Sławomir

123. Jankowski Waldemar Antoni

124. Januczek Jan

125. Jarszak Sławomir Marek

126. Jasiński Henryk

127.Jasiniecki Edmund

128. Jaskulska Maria Ewa

129. Jastrzembski Zenon Jan

130. Jastrzębski Andrzej Władysław

131. Jastrzębski Jerzy Roman

132. Jastrzębski Marek Józef

133. Jastrzębski Zbigniew

134. Jeziorski Zdzisław

135. Jodko Dominik

136. Kabaciński Arkadiusz

137. Kabziński Stefan

138. Kadłubowska Małgorzata

139. Kalinowska Wiesława Zofia

140. Kalinowski Piotr Andrzej

141. Kalwa Piotr

142. Karczewski Kazimierz Antoni

143. Kasperek Mieczysław Antoni

144. Kawecki Krzysztof Mariusz

145. Kaszubowska Anna

146. Kaźmierczyk Eugeniusz

147. Kiedewicz Marcin Kazimierz

148. Kijewski Leszek

149. Kin Marian

150. Klarkowski Arkadiusz Piotr

151. Kliniewski Rafał Jacek

152. Klonowski Paweł

153. Kobierski Julian

154. Kochański Kazimierz Bernard

155. Komorski Tadeusz

156. Kopaszewski Mirosław

157. Kopczyński Dariusz Jacek

158. Kopczyński Józef Zbigniew

159. Kopowska Zyta Agnieszka

160. Kopowski Jarosław Roman

161. Kopowski Wiesław Grzegorz

162. Kosakowska Maria

163. Kosakowski Sławomir Waldemar

164. Kosakowski Zbigniew Zdzisław

165. Kotewicz Janusz Andrzej

166. Kowalczyk Alfred

167. Kowalik Rafał Tadeusz

168. Kowalik Sławomir Paweł

169. Kowalski Bogumił Franciszek

170. Kowalski Piotr Marek

171. Kozicki Zdzisław Jerzy

172. Koczalski Leonard

173. Krajewski Piotr

174. Krajnik Anetta Krystyna

175. Krawiecka Sabina Małgorzata

176. Krupiński Andrzej

177. Krupiński Rafał Jan

178. Kruszkowski Andrzej Jan

179. Kryniecki Sławomir

180. Krysztofiak Jerzy

181. Krysztofiak Roman Franciszek

182. Krzemieniewski Mieczysław

183. Krzyżanowska Alina Anna

184. Krzyżanowska Monika Małgorzata

185. Krzyżanowski Grzegorz

186. Kuciński Ryszard

187. Kaczmarski Janusz

188. Kupski Stanisław Jan

189. Kużaj Edmund Mieczysław

190. Kwaśniak Piotr

191. Kwaśniewski Tomasz Andrzej

192. Kwiatkowska-Gałamon Katarzyna

193. Kłosowski Kazimierz Konrad

194. Lange Alicja

195. Lange Stanisław Kazimierz

196. Laskowska Krystyna

197. Laskowski Kazimierz

198. Laskowski Tadeusz Janusz

199. Laskowski Zenon Konstanty

200. Lazer  Ewa

201. Lazer Krzysztof

202. Lewandowski Mieczysław

203. Lipiński Bogusław

204. Lisewski Krzysztof Jarosław

205. Lisiński Wiesław

206. Maciejewska Anna Ewa

207. Maciejewski Wiesław Jakub

208. Majkrzak Krzysztof

209. Makowski Marian Józef

210. Malinowska Aleksandra Magdalena

211. Malinowski Eugeniusz Władysław

212. Marchlewski Alfons

213. Marchewka Aleksander

214. Mateńko Piotr

215. Matusiak Ryszard Wojciech

216. Mazur Leszek Jacek

217. Mazur Piotr Paweł

218. Małkiewicz Paweł Władysław

219. Małkiewicz Tadeusz

220. Mańka Dariusz

221. Mey Andrzej Władysław

222. Mey Józef Ryszard

223. Michałkiewicz Andrzej Grzegorz

224. Mistelska Katarzyna Karolina

225. Mieczyńska Justyna Arletta

226. Mielnik Jacek

227. Milewski Marian

228. Miętka Marian Eugeniusz

229. Motylicki Mirosław Jan

230. Motyliński Benedykt

231. Motyliński Włodzimierz

232. Musierowicz Michał

233. Mysliński Henryk

234. Myśliński Paweł

235. Myśliński Piotr

236. Nadarzyńska Barbara

237. Nadarzyński Marcin

238. Nakielski Waldemar Marek

239. Narewski Kazimierz Stanisław

240. Narewski Marian

241. Nasiadka Henryka Barbara

242. Nastały Tadeusz Jan

243. Niedbała Lech

244.Nitka Krzysztof Piotr

245. Nowak Jadwiga

246. Nowakowski Łukasz

247. Obremski Zenon Franciszek

248. Okoński Marcin Łukasz

249. Okrasa Jerzy

250. Olszewski Bernard

251. Olszewski Przemysław

252. Ordyszewski Leszek Tomasz

253. Osmoła Waldemar Jan

254. Paczkowski Andrzej

255. Panek Kamila Katarzyna

256. Panek Marian Leon

257. Panek Piotr Roman

258. Paradowski Marcin

259. Pasternacki Jarosław

260. Pawska Maria

261. Pencierzyński Marek Piotr

262. Piotrowicz Leszek

263. Piotrowska Teodora

264. Piotrowski Andrzej, s.Franciszka

265. Piotrowski Andrzej, s. Bolesława

266. Piotrowski Andrzej, s. Grzegorza

267. Piotrowski Józef

268. Piotrowski Marek

269. Piotrowski Paweł Benedykt

270. Piotrowski Piotr Tomasz

271. Piotrowski Tomasz

272. Piotrowski Zbigniew

273. Piszczatowski Wiesław

274. Pizoń Piotr

275. Pizoń Stanisław

276. Piatkowski Andrzej

277. Plechowski Henryk

278. Plita Alfred Michał

279. Piórkowski Janusz Mariusz

280. Pocałuj Anna Barbara

281. Pochwatka Edward

282. Pocierznicka Zofia

283. Polak Maria Jolanta

284. Potorski Andrzej

285. Potorski Roman

286. Potorski Zbigniew

287. Prokopowicz Józef

288. Prusakowski Ryszard

289. Prusiecki Krzysztof

290. Pryl Mirosław

291. Przybyłowski Stanisław Józef

292. Przybyłowski Tomasz Jakub

293. Przystański Józef marek

294.Pęcherek Grzegorz

295. Pyra Janusz Sylwester

296. Płachecki Andrzej Roman

297. Płachecki Marcin Andrzej

298. Raczkowska Jadwiga

299. Radziszewski Roman Jerzy

300. Raś Grzegorz

301. Reich Janusz

302. Rewald Roman Robert

303. Robaczewska Ewelina Barbara

304. Rogowski Jacek Piotr

305. Rojek Mariusz

306. Rojek Piotr

307. Rojek Robert Jerzy

308. Rojek Urszula

309. Roliński Dariusz Adam

310. Romanowska Wiesława Teresa

311. Ruciński Andrzej

312. Ruciński Jerzy Jan

313. Rumiński Edward

314. Rutkowski Tomasz Radosław

315. Rycerz Henryk Jan

316.Rzepecki Marian

317. Rzepnikowski Mieczysław

318. Samojeden Grzegorz Piotr

319. Sawicki Marcin Piotr

320. Sawicki Stanisław Henryk

321. Sen dzikowski Janusz Andrzej

322. Serowiński Benedykt

323. Sieprawski Eugeniusz

324. Skiba Jan Leon

325. Skierkowski Henryk

326. Skonieczna Krystyna

327. Skupiński Marek

328. Skwiot Edward Marcin

329. Sobczak Andrzej Roman

330. Sobczak Grażyna Justyna

331. Sobiech Mirosław Stanisław

332. Sokołowski Piotr

333. Staniek Marek

334. Staniszewski Piotr Sławomir

335. Stankiewicz Anna Magdalena

336. Stasiak Bernadeta

337. Stasiak Roman Andrzej

338. Stefański Robert Władysław

339. Stempski Benedykt

340. Strychalski Zenon

341. Szablewski Marcin

342. Szablewski Piotr Marian

343. Szablewski Sławomir Piotr

344. Szarafińska Zdzisława Ewa

345. Szarafiński Adam

346. Szarafiński Andrzej

347. Szczepaniak Krzysztof  Roman

348. Szczodrowski Jerzy Józef

349.Szewczuk Piotr Stanisław

350. Szmeichel Krzysztof

351. Szostakowski Witold Henryk

352. Szrejber Hanna

353. Szulc Emilia Anna

354. Szulc Jan Władysław

355. Szulc Piotr Rafał

356. Szydlik Anna Ewa

357. Szymański Arkadiusz

358. Sadowski Grzegorz

359. Sękowski Adam Dariusz

360. Tamiła Justyna Dorota

361. Tamiła Mariusz

362. Taranowski Roman Alfred

363. Tatuliński Grzegorz Kazimierz

364. Tarka Adam

365. To bojko Stanisław

366. Tomaszewski Andrzej

367. Tomaszewski Wojciech

368. Tomczyk Andrzej

369. Tobolewski Tomasz

370. Turowski Jerzy Ignacy

371. Urbański Grzegorz Franciszek

372. Warachowski Grzegorz

373. Wasilewski Andrzej

374. Waliłko Tomasz Grzegorz

375. Wcisło Sławomir

376. Werner Renata Małgorzata

377. Wesołek Krzysztof Jan

378. Wierzchowski Tomasz Wojciech

379. Wilamowski Zbigniew

380. Wilczyński Stanisław Jerzy

381. Wilk Andrzej

382. Wilk Mieczysław

383. Winnicki Zbigniew

384. Witkowski Jerzy Alojzy

385. Witkowski Ryszard Tadeusz

386. Wiśniewska Agnieszka

387. Wiśniewski Andrzej Stanisław

388. Wiśniewski Marek Józef

389. Wiśniewski Tadeusz Bolesław

390. Wiśniewski Tomasz Andrzej

391. Wiśniewski Witold

392. Wojciechowski Jan

393. Wojtaszewski Szczepan

394. Wolska Katarzyna

395. Wolski Roman

396. Wolski Ryszard Henryk

397. Woźniak Eugeniusz

398. Woźniak Ryszard Albin

399. Wronkowski Wiesław Jan

400. Wydźgowski Damian

401. Włodarczyk Mariusz

402. Włodarczyk Ryszard Janusz

403. Włodarczyk Zbigniew Marek

404. Zadróżny Kazimierz

405. Zaleski Jan

406. Zalewski Andrzej

407. Zalewski Krzysztof Stanisław

408. Zaniecka Anna

409. Zaniecki Andrzej Antoni

410. Zawistowski Ryszard

411. Zdrojewska Joanna

412. Zdunek Eugeniusz

413. Zdunek Janusz Stanisław

414. Zdunek Piotr

415. Zdunek Tomasz Janusz

416. Zdybel  Zbigniew Tadeusz

417. Zera Andrzej

418. Zielaskiewicz Eugeniusz

419. Zielaskiewicz Grzegorz

420. Zielaskiewicz Henryk

421. Zielaskiewicz Jerzy Kazimierz

422. Zielaskiewicz Józef Stanisław

423. Zielaskiewicz Stanisław

424. Zieliński Marek

425. Zieliński Piotr Paweł

426. Zieliński Zdzisław Wacław

427. Zimnoch Henryk

428. Ziółkowska Katarzyna Edyta

429. Ziółkowski Marek Piotr

430. Zon akowski Andrzej

431. Zon akowski Piotr

432. Zych Leszek ludwik

433. Złotopolski Marek

434. Ćwikliński Janusz Józef

435. Ścibor Henryk Mieczysław

436. Śliżyńska Anna Maria

437. Śliwińska Elżbieta

438. Śliwowski Jarosław Andrzej

439. Śliwiński Stanisław Henryk

440. Ślugaj Krzysztof Bogumił

441. Śmigiecki Andrzej Jan

442. Świeczkowska-Zając Sylwia Ewa

443. Świtoński kornel Zenon

444. Świta Kazimierz Michał

445. Świniarski Dawid

446. Ładniak Marek

447. Łapińska Zofia Maryla

448. Łapiński Kazimierz

449. Łęgowska Stanisława

450. Łęgowski Antoni Władysław

451. Łęgowski Janusz Krzysztof

452. Łęgowski Jarosław Łucjan

453. Łęgowski Wojciech

454. Żebrowski Andrzej

455. Żelechowski Stefan

456. Żuchliński Marek Piotr

457. Żyła Zbigniew

458. Gospodarstwo Rolne „Słoszewy” sp. z o.o.


 

 

 

Wójt Gminy

mgr inż. Paweł Klonowski

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Trędowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Trędowska
Data wprowadzenia:2011-05-30 12:58:16
Opublikował:Agnieszka Trędowska
Data publikacji:2011-05-30 13:02:17
Ostatnia zmiana:2011-05-30 13:02:19
Ilość wyświetleń:2475

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij